Film

Najpopularniejsze seriale

Choć nie każdy lubi oglądać seriale, bo wymagają większego zaangażowania niż film, to jednak jest wiele osób, dla których dobry serial, jest najlepszym sposobem na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Oczywiście, to co dla jednych jest dobrym serialem inni mogą uważać za szmirę niegodną nawet 5 minut oglądania, jednak jest wiele produkcji, które zyskały sobie ogromną popularność w bardzo szerokich kręgach. Tak naprawdę nie wiadomo do końca, jaki jest przepis na to by dany serial stał się popularny. Wśród najpopularniejszych seriali znajdziemy produkcje o policjantach, o przestępcach, o lekarzach, o kurach domowych, o wyzwolonych kobietach, o więźniach, o uczniach, o katastrofach. Mogą to być seriale detektywistyczne, komediowe, dramaty czy seriale obyczajowe. Jednak wszystkie najpopularniejsze seriale, mają z pewnością jeden wspólny mianownik – jest to wciągająca fabuła i świetne aktorstwo.

Do chlubnego grona najlepszych seriali z pewnością można zaliczyć, obecnie już kultowy serial, jakim jest Miasteczko Twin Peaks. To sielskie na pierwszy rzut oka i trochę senne miasteczko, skrywa najgorsze ludzkie osobowości i tajemnice, od których cierpnie skóra. A wszystko okraszone czarnym humorem i muzyką, która jest równie genialna, jak cały serial.

Z Archiwum X – kolejny serial, który swego czasu cieszył się ogromną popularnością. Zagadki rozwiązywane przez przystojnego Muldera oraz równie urodziwą Scully, związane były albo z przybyszami z kosmosu, albo z innymi trudnymi do wyjaśnienia w naukowy sposób zjawiskami, przyprawiały większość oglądających o szybsze bicie serca i ciarki. Co wrażliwsi po seansie, nie byli w stanie przez kilka dni wejść do ciemnego pomieszczenia.

Zagubieni – serial-fenomen, godny początek XXI wieku. Zawikłana fabuła, intrygujące postacie, zagadki, których rozwiązanie przynosi tylko nowe pytania. Nawet zakończenie było pełne niedomówień i każdy fan, mógł je sobie interpretować na różne sposoby.

Dr House – bez wątpienia najpopularniejszy serial medyczny. Ekscentryczny, uzależniony od środków przeciwbólowych, genialny lekarz, podbił serca nie tylko damskiej części publiczności.