Inne

Projektowanie banerów reklamowych – na czym polega?

Reklama bezpośrednia obejmuje wizytówki, ulotki, plakaty i banery. To właśnie te formy reklamy najczęściej spotyka się na drogach, na stacjach benzynowych czy na lokalnych tablicach ogłoszeń. Ulotki są zazwyczaj dystrybuowane tam, gdzie można bezpośrednio dotrzeć do klientów. Często są to galerie handlowe, ulice czy atrakcje kulturalne.

Jeśli Twoja firma ma charakter lokalny i dotyczy usług lub produktów dostarczanych w określonej lokalizacji, warto zastanowić się nad formą reklamy wizualnej. Skierowany jest głównie do lokalnych odbiorców i niełatwo go przegapić.

Billboardy

Dobrze zaprojektowany billboard to świetny sposób na reklamę. Nowoczesne technologie odpowiadające za trwałość nadruku oraz możliwość uzyskania nietypowych wzorów pozwolą nam z łatwością dotrzeć do potencjalnych klientów. Wiedzą o tym także nasi specjaliści, którzy projektują billboardy dla wielu firm. W Fesido zajmujemy się projektowaniem banerów reklamowych. 

Projektowanie banerów reklamowych dla firm

Dostarczamy materiały na różne wystawy i targi dla firm i produktów. Mamy doświadczenie w pracy nad tego typu projektami tworząc tła dla lokalizacji, roll-upy oraz koncepcje wizualne. Najpełniejszą formą takiej informacji jest oczywiście katalog reklamowy, który zawiera szczegółowe informacje, jako ekspozycja danego produktu, specyfikacje i zdjęcia. Katalog to najwygodniejsza forma reklamy na targach, gdyż daje potencjalnym nabywcom wachlarz materiałów i usług, które możemy zaoferować w przyszłości.

Warto jednak postawić też na funkcjonalny baner reklamowy, który będzie stanowić świetny element reklamy dla firm. Projektowanie banerów reklamowych nie jest łatwe, warto zatem powierzyć to sprawdzonej firmie. Polega na przygotowaniu baneru, który będzie spełniał funkcje reklamy zewnętrznej.

Agencja reklamowa Fesido ma duże doświadczenie we wspieraniu firm i klientów indywidualnych. Warto pamiętać, aby stawiać na sprawdzonych dostawców, dzięki temu można mieć pewność, że usługi będą realizowane na wysokim poziomie. Dobrze zaprojektowany baner to niewątpliwie duża wizytówka firmy.