Film

Kup pan kółko!

Pamiętacie, drodzy Czytelnicy, tę legendarną już – rzadko kiedy to sformułowanie znajduje uzasadnienie, pokrycie w faktach, no ale w tym wypadku jest ono niczym innym, jak oczywistą oczywistością, by posłużyć się tą zgrabną w sumie frazą uznanego klasyka – komedię Tadeusza Chmielewskiego, reżysera niewątpliwie wielkiego formatu, komedię już sprzed lat sześćdziesięciu (1957 rok), pod tytułem „Ewa chce spać”? No pewnie, że pamiętacie!

A skoro tak, a skoro pamięć Was nie zawodzi, co nas wielce raduje, to z całą pewnością macie też przed oczami pewną kultową już (tu w zasadzie możemy śmiało powtórzyć tę samą uwagę, co w przypadku naszej opinii odnośnie określenia „legendarna”) scenę, a co za tym idzie towarzyszący jej monolog. Przypomnijmy sobie, o który fragment tutaj chodzi:

Panie szanowny! Kup pan te cegłę! Odpalasz pan stówkę – ocalasz pan główkę!

Przyszło nam na myśl, że różne się w życiu zdarzają sytuacje, różne wyzwania przed nami stają. I tak, by daleko nie szukać, wyobraźmy sobie, że rodzi się w nas potrzeba zakupu… kółka. No, nie będziemy teraz wnikać, o jakie konkretnie kółko chodzi – koła do wózka, koła jezdne czy koła do wózków widłowych, bo i w takie od czasu do czasu zdarza nam się zaopatrywać.

A zatem, jeśli już zdefiniowaliśmy tę – hipotetyczną bądź rzeczywistą, zazwyczaj to na jedno wychodzi, bo prędzej czy później (raczej prędzej, by rzecz uściślić) każdy z nas na taką okoliczność będzie zmuszony odpowiedzieć, stąd sytuacja hipotetyczna miękko i płynnie przerodzi się w faktyczną – naszą potrzebę zakupową, bez wahania możemy, posługując się oczywistą dla tego tekstu parafrazą, możemy więc zakrzyknąć: Kup pan kółko!

Niemniej, ten i ów dociekliwy Czytelnik zapyta: gdzie? I tu dochodzimy do sedna sprawy. Otóż, gorąco możemy w tym momencie, który tu powyżej staraliśmy się przedstawić, zarekomendować najlepszy sklep internetowy z tego typu asortymentem, należący do firmy Promag. Dość powiedzieć, że pozycje, takie jak, dajmy na to, koła do wózków czy kółka do wózka to ledwie fragment całej gamy najwyższej jakości produktów, które znajdziecie w sklepie online firmy Promag.

/zdjęcie – stopklatka.pl/