Fotografia,  Informacje

Sesja zdjęciowa – jak ją zorganizować?

Jeśli planujesz organizację swojej pierwszej sesji zdjęciową, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jej ostateczny efekt, czyli zdjęcia, wymagają wielu wcześniejszych przygotowań. Co należy zrobić, by bezstresowo zorganizować sesję zdjęciową?

Zanim wynajmiesz studio fotograficzne…

Zanim zdecydujesz się na wynajęcie studia fotograficznego, musisz mieć pomysł na sesję. Zastanów się, co chcesz zobrazować, zainspiruj się światem i ludźmi wokół ciebie i ułóż w swojej głowie (lub na kartce) plan działania. Następnym krokiem będzie poszukiwanie modeli, którzy będą pasowali do stworzonej przez ciebie wizji. Modeli znajdziesz w agencjach internetowych, a nawet na portalach społecznościowych. Jeśli masz już zamysł i modeli, możesz przystąpić do poszukiwania stylisty, makijażysty, fryzjera i scenografa. Niezbędne jest również kupienie lub wypożyczenie sprzętu. Brzmi strasznie? Jeśli miejscem, w którym zamierzasz robić sesję, jest Warszawa, możesz znacznie ułatwić sobie życie.

Studio do wynajęcia

Studio fotograficzne Studio Chmury Hoża to wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy. Dzięki temu, że Studio dysponuje bazą stylistów, makijażystów, fryzjerów i scenografów, nie musisz martwić się o ekipę, z którą będziesz pracować. Co więcej, warszawskie studio do wynajęcia wyposażone jest również w nowoczesny sprzęt, z którego możesz korzystać. Do dyspozycji fotografa są dwa studia, małe i duże, lecz istnieje również możliwość wynajęcia całości na godziny lub dzień zdjęciowy. Zaplanuj więc datę wynajęcia studia i zrób swoją pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową. Dowiedz się więcej na http://studiochmury.pl/

Możliwość komentowania Sesja zdjęciowa – jak ją zorganizować? została wyłączona