Informacje,  Inne

Sylwester w TV

Jak co roku, największe stacje telewizyjne w Polsce zorganizują plenerowe imprezy sylwestrowe. Dojdzie do pewnych zmian – np. impreza TVP odbędzie się w zimowej stolicy Polski – Zakopanem. Z Polsatem można się będzie bawić w Katowicach, a TVN zaprasza do Warszawy.

Gwiazdami imprezy Polsatu będą m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Feel, Sarsa, Enej i Natalia Szroeder. Razem na katowickiej scenie Polsatu pojawi się ponad dwudziestu wykonawców.

Na całonocną zabawę zaprasza również Telewizja Polska – Sylwester w Dwójce – w otoczeniu Tatr – zapowiada się atrakcyjnie. Największe gwiazdy, które zaprezentują się na zakopiańskiej scenie to m.in.: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Anita Lipnicka, Edyta Górniak, Zakopower, De Mono, Afromental, Cugowscy Michał Szpak, Pectus, Paweł Stasiak-Papa D., Margaret, Zenon Martyniuk i Izabela Trojanowska, która niedawno wydała nową płytę, z tej okazji prezentując też zupełnie nowy image.
Zaproszono również zagranicznych wykonawców, m.in.: Boney M, Arrival, Dr Alban. Imprezę poprowadzą: Halina Mlynkova i Staszek Karpiel-Bułecka, którzy zaprezentują się również w swoim repertuarze.

Zabawa będzie się odbywać na Dolnej Równi Krupowej, która tego wieczoru ma szansę zmienić się w jeden z największych i najpiękniejszych w Polsce „parkietów tanecznych”.
Sylwester TVN w Warszawie odbędzie się pod hasłem „Hello 2017” – mieszkańcy stolicy, goście i telewidzowie będą mogli uczestniczyć w kilkugodzinnej imprezie zorganizowanej na placu Defilad. Hitem wieczoru sylwestrowego mają być wyjątkowe duety.

Na wielkiej scenie usytuowanej tuż przy Pałacu Kultury i Nauki wystąpią m.in.: Agnieszka Chylińska, Anna Wyszkoni, Lady Pan, LemON, Kombii, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow, Andrzej Piaseczny oraz Sound’N’Grace.

Imprezę poprowadzą gwiazdy TVN: Magda Mołek, Patrycja Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Olivier Janiak i Jankes.

Więcej szczegółowych informacji na temat koncertów i godzin występów ulubionych artystów można znaleźć na stronach internetowych: TV Polsat, Telewizji Polskiej i TVN.