Informacje,  Muzyka

„Forever Child” – nowa płyta i trasa Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska wraca do rockowego brzmienia i wizerunku – najnowszy krążek artystki – „Forever Child” – ucieszył wielu jej fanów pamiętających czasy ostrzejszego grania z formacją „O.N.A.”, dzięki której zaistniała na polskiej scenie muzycznej.

Nie tylko płyta, ale również inaugurujący nową trasę koncert, który odbył się w październiku, w warszawskim Teatrze Palladium, pokazały, że jest spore „zapotrzebowanie” na „starą” Chylińską.
Płyta już zdążyła pokryć się złotem i odnotować najlepszą sprzedaż w Polsce.

Trasa – „Forever Child Tour” – ma szansę stać się najważniejszym wydarzeniem muzycznym najbliższych miesięcy. Co ciekawe – wydaniu płyty nie towarzyszyło wiele zabiegów medialnych – nie było szerszych zapowiedzi, czy singli promujących album. Najnowszy krążek Chylińskiej pojawił się na rynku właściwie z dnia na dzień.
Wraz z płytą ukazał się również pierwszy teledysk – zapowiedziano również trasę koncertową.

Wszystko wskazuje na to, że strategia w stylu – „z zaskoczenia” – przyniosła bardzo pozytywny odzew i stała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”.
Płyta niemal od razu znalazła się na szczycie zestawienia Oficjalnej Listy Sprzedaży, stając się krajowym bestsellerem. Nie inaczej jest z teledyskiem promującym nowy album – „Królowa łez”, który doczekał się już wielu milionów wyświetleń na YouTube.

Jeśli mamy ochotę przekonać się na żywo jak brzmi „nowa-stara” Chylińska, warto już teraz zainteresować się biletami, które rozchodzą się nadzwyczaj szybko.

Połączenie energetycznego rocka, nowoczesnych brzmień, świetnych tekstów i charyzmatycznej osobowości – to patent na udany koncert w rockowym wydaniu.

Pierwszy z zaplanowanych na przyszły rok koncertów – już 5 lutego w Lublinie (Klub 30).
10 lutego Chylińska zagra w Bydgoszczy (Centrum Targowo-Wystawiennicze).
Dzień później – 11 lutego 2017 r. – zaplanowano koncert w Szczecinie (zapraszają Międzynarodowe Targi Szczecińskie).
19 lutego odbędzie się koncert w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.
31 marca – kolejny koncert w Warszawie – tym razem w Progresja Music Zone.