Inne

Małżonka

Kozaki skórzane damskie, należące do żony Andresa Fonollosy, Tatiany, były dla kobiety znakiem, nie tylko jej statusu, ale też doskonałego gustu, właściwego dziedziczce szlacheckiego rodu. Tatiana była bezpośrednim potomkiem wodza Hunów, Atylli oraz średniowiecznego mistrza Klawesynu, obywatela Rzymu, Rafaela D’Arienzo.

Kozaki damskie skórzane były atrybutem córek, znanego w całej Italii rodu od z górą stu dwudziestu lat, kiedy to prababka Tatiany, Rafaella, założyła je jako pierwsza, stąd nasza bohaterka nigdy nie opuszczała domu bez nich.

Kozaki skórzane damskie

Zamszowe kozaki, otrzymane w prezencie od króla Maroka Helmuta Pierwszego, zajmowały najważniejsze miejsce w sercu i w szafie kobiety. Tatiana z zawodu była szpiegiem, kochała piękne buty, szybkie samochody, wyścigi konne i hazard. Szczególnym uczuciem darzyła pokera. Jej małżeństwo z Andresem, choć stanowiło jedno z najważniejszych źródeł plotek na całym zachodnim wybrzeżu, to jednak było na swój sposób szczęśliwe. Para naprawdę żyła razem, choć z pozoru tylko obok siebie. Tatiana, jej zamszowe kozaki i mąż, wielokrotnie widywani byli razem na audiencjach u głów państw europejskich. Najczęściej w tamtym czasie podejmowała ich królowa Elżbieta. Kozaki damskie skórzane były wspólną pasją obu kobiet i być może właśnie stąd brała się życzliwość przywódczyni Zjednoczonego Królestwa. Te właśnie buty miała na sobie Tatiana, w czasie gdy wraz z Andresem i jego bratem Javierem planowali słynny skok, zobrazowany wiele lat później w Netflixowym serialu La Casa De Papel.