Fotografia

Fotografia to opowiadanie historii

Fotografia to opowiadanie historii z pomocą światła. Moda i fotografia tworzą więc doskonale dobraną parę. Profesjonalnie wykonane zdjęcia potrafią bowiem wydobyć ze stylizacji całą ich urodę. Fotografia modowa to zajęcie, które wymaga szczególnych umiejętności i zainteresowań. Eliza Stegienka jest docenianą fotografką żywo zainteresowana modą, a jej praca jest efektem połączenia tych dwóch życiowych pasji. Terenem jej działania jest Warszawa.

W swoim dorobku ma sesje fotograficzne wykonywane dla światowych modowych marek, który były publikowane w wielu branżowych magazynach. Fotograf mody Eliza Stegienka w swoim bogatym portfolio ma prócz fotografii fashion także portrety, sesje beauty oraz zdjęcia modelek. Fotografowane przez nią przedmioty zyskują nową jakość a z ludzkich twarzy wydobywa całe piękno. Warszawa to miasto, gdzie zrealizowała już wiele docenionych profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Eliza Stegienka to fotograf modowy, który ma swój niepowtarzalny i rozpoznawalny styl. Wielką przyjemność sprawia jej praca z modelkami i modelami, a ich porozumienie widoczne jest na każdym zdjęciu. Wysublimowane, proste a jednocześnie bardzo wymowne kadry doskonale wyglądają w czerni i bieli. Fotografia black&white stanowi sporą część dorobku Elizy, w której dużą rolę odgrywa gra świateł, detale, a także uroda modelek, które stają przed obiektywem jej aparatu. Wydobywanie piękna z fotografowanego obiektu to jeden z jej największych talentów. Realizowane przez Elizę sesje mogą odbywać się w interesujących wnętrzach czy plenerach stolicy, ale także w fotograficznym Studiu Chmury, którego jest współwłaścicielką. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.elizastegienka.com/.

Możliwość komentowania Fotografia to opowiadanie historii została wyłączona