Fotografia

Epson L800 idealna drukarka do Twoich zdjęć?

Dlaczego firma Epson?

Firma Epson, a dokładniej Seiko Epson Corporation pochodzi z Japonii i została założona w 1942 roku w Suwie. Zajmuje się produkcją skanerów, drukarek, projektorów oraz wielu innych urządzeń, które związane są z drukowaniem i pokazywaniem obrazów. W 1968 roku produkują pierwszą minidrukarkę cyfrową na świecie – model EP-101. W 2003 roku następuje przełom, ponieważ firma Epson trafia do pierwszej sekcji giełdy papierów wartościowych w Tokio. Jest ona czwarta co do wielkości na świecie. W roku 2015 firma dokonuje niesamowitego. Opracowuje pierwszy na świecie system do przeróbki zużytego papieru na nowy.

Epson L800 – tusz oryginalny a zamiennik

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroką gamę tuszów oryginalnych, jak i zamienników. Wszystkie produkty, które tam znajdziesz są najwyższej klasy. Nieważne czy zdecydujesz się na oryginalna wersje czy nie, gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony. Epson L800 tusz oryginalny pasuje do następujących modeli drukarek: Epson L805, Epson L800, Epson L1800, Epson L810 oraz Epson L850. Butelka z atramentem ma 70 mililitrów pojemności. Do drukarki Epson L1800 tusz zamienny produkowany jest przez firmę JetWorld. Posiada on taką samą pojemność i pasuje do identycznych modeli.

Epson w zgodzie z ekologią

Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przy wyborze odpowiedniej technologii, należy na pierwszym miejscu postawić wpływ na środowisko. Kierując się tym myśleniem tworzą nowoczesne produkty, które są energooszczędne, niezawodne i podlegają recyklingowi. Ich motywem przewodnim jest ograniczenie wpływu produkowanych przez nich urządzeń na środowisko naturalne w całym okresie ich eksploatacji. Badania i rozwój firmy pozwalają tworzyć naprawdę innowacyjne technologie, które zawierają wiele funkcji oszczędzających energię. Oznacza to, że wybierając urządzenie marki Epson, nie musisz wybierać między czystszym środowiskiem a korzyściami jakie płyną z posiadania ich urządzenia.