Inne,  Internet

ReGałka!

Sklep internetowy REGAŁKA poleca unikatowe dodatki do mebli – gałki, uchwyty i haczyki. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy preferują indywidualny styl, wysoką jakość i elegancję wnętrza swojego mieszkania.

Wzornictwo naszych produktów dostosowane jest do każdego stylu mebli – retro, klasyki, vintage, a jego szeroki asortyment zadowoli najbardziej wymagających klientów. Gałki i uchwyty wykonane są ręcznie z najwyższej jakości surowców ceramicznych. Są łatwe w montażu, bezpieczne w użytkowaniu, trwałe i eleganckie. Haczyki są zdobione deseniem w kropki. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wieszamy ubrania lub ręczniki – na ścianie przedpokoju, drzwiach, wewnątrz lub na boku szafy, w kuchni i łazience.

Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Dostawa następuje zazwyczaj w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Oferujemy okresowe promocje, dlatego warto odwiedzać naszą stronę i zapisać się do naszego newslettera.

Płatności można dokonywać tradycyjnym przelewem, online lub zamówić przesyłkę za pobraniem. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań klienta, może on zawsze go zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania, bez podania przyczyny.